SAN.M13.GLA.3GZ
Hua Hua
Tau Wae: SAN.M13.GLA.3GZ
Kaihanga / Waitohu: LEMO
Whakaahuatanga hua PLUG INLINE
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SAN.M13.GLA.3GZ
Tau Wae SAN.M13.GLA.3GZ Kaihanga LEMO
Whakaahuatanga PLUG INLINE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5702 pcs Pepa Raraunga
Tae Mahi -50°C ~ 170°C Tau o nga Tauranga 13
Pato Tere Push-Pull Whakaahuatanga Taipitopito 13 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup
Whakatauranga onamata 4A Whakaaetanga Mea -
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae - Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Plug, Male Pins Tae Gray
Ko te whakatuwhera o te tau 0.098" ~ 0.154" (2.50mm ~ 3.90mm) Rauemi Backshell, Pae Sulfone
Nga tono Automotive, Industrial, Medical, Testing Equipment & Measurement
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
SAN.M10.GLC.6J
SAN.M10.GLC.6J
Kaihanga: LEMO
Whakaahuatanga: PLUG INLINE
I roto i te taonga: 5657 pcs
Tikiake:
RFQ
SAN.M13.GLA.3G
SAN.M13.GLA.3G
Kaihanga: LEMO
Whakaahuatanga: CONN PLUG MALE 13POS SOLDER CUP