SAN.M13.GLA.5GZ
Hua Hua
Tau Wae: SAN.M13.GLA.5GZ
Kaihanga / Waitohu: LEMO
Whakaahuatanga hua CONN PLUG MALE 13POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: SAN.M13.GLA.5GZ.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SAN.M13.GLA.5GZ
Tau Wae SAN.M13.GLA.5GZ Kaihanga LEMO
Whakaahuatanga CONN PLUG MALE 13POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4763 pcs Pepa Raraunga SAN.M13.GLA.5GZ.pdf
Tae Mahi -50°C ~ 170°C Tau o nga Tauranga 13
Pato Tere Push-Pull Whakaahuatanga Taipitopito 13 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup
Whakatauranga onamata 4A Whakaaetanga Mea -
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae - Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Plug, Male Pins Tae Gray
Ko te whakatuwhera o te tau 0.157" ~ 0.205" (4.00mm ~ 5.20mm) Rauemi Backshell, Pae Sulfone
Nga tono Automotive, Industrial, Medical, Testing Equipment & Measurement
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
SAN.M13.BLA.6BZ
SAN.M13.BLA.6BZ
Kaihanga: LEMO
Whakaahuatanga: CONN PLUG MALE 13POS SOLDER CUP