SAN.M13.BLA.6BZ
Hua Hua
Tau Wae: SAN.M13.BLA.6BZ
Kaihanga / Waitohu: LEMO
Whakaahuatanga hua CONN PLUG MALE 13POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: SAN.M13.BLA.6BZ.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SAN.M13.BLA.6BZ
Tau Wae SAN.M13.BLA.6BZ Kaihanga LEMO
Whakaahuatanga CONN PLUG MALE 13POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5606 pcs Pepa Raraunga SAN.M13.BLA.6BZ.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu Unshielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru M13 Rauemi Hee Sulfone
Kua oti te Rei - Raupapa SP
Packaging Bulk Whakatakotoranga N (Normal)
Tae Mahi -50°C ~ 170°C Tau o nga Tauranga 13
Pato Tere Push-Pull Whakaahuatanga Taipitopito 13 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup
Whakatauranga onamata 4A Whakaaetanga Mea -
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae - Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Plug, Male Pins Tae White
Ko te whakatuwhera o te tau 0.209" ~ 0.256" (5.30mm ~ 6.50mm) Rauemi Backshell, Pae Sulfone