SAN.M22.GLA.5GZ
Hua Hua
Tau Wae: SAN.M22.GLA.5GZ
Kaihanga / Waitohu: LEMO
Whakaahuatanga hua PLUG INLINE
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SAN.M22.GLA.5GZ
Tau Wae SAN.M22.GLA.5GZ Kaihanga LEMO
Whakaahuatanga PLUG INLINE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5828 pcs Pepa Raraunga
Tae Mahi -50°C ~ 170°C Tau o nga Tauranga 22
Pato Tere Push-Pull Whakaahuatanga Taipitopito 22 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup
Whakatauranga onamata 2A Whakaaetanga Mea -
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae - Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Plug, Male Pins Tae Gray
Ko te whakatuwhera o te tau 0.157" ~ 0.205" (4.00mm ~ 5.20mm) Rauemi Backshell, Pae Sulfone
Nga tono Automotive, Industrial, Medical, Testing Equipment & Measurement
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
SAN.M18.GLA.6AZ
SAN.M18.GLA.6AZ
Kaihanga: LEMO
Whakaahuatanga: CONN PLUG MALE 18POS SOLDER CUP
I roto i te taonga: 5422 pcs
Tikiake: SAN.M18.GLA.6AZ.pdf
RFQ
SAN.M22.GLA.5G
SAN.M22.GLA.5G
Kaihanga: LEMO
Whakaahuatanga: CONN PLUG MALE 22POS SOLDER CUP