PHJ.0B.307.CLAD42Z
Hua Hua
Tau Wae: PHJ.0B.307.CLAD42Z
Kaihanga / Waitohu: LEMO
Whakaahuatanga hua CONN RCPT MALE 7POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: PHJ.0B.307.CLAD42Z.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PHJ.0B.307.CLAD42Z
Tau Wae PHJ.0B.307.CLAD42Z Kaihanga LEMO
Whakaahuatanga CONN RCPT MALE 7POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4597 pcs Pepa Raraunga PHJ.0B.307.CLAD42Z.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 307 Rauemi Hee Brass
Kua oti te Rei Chrome Raupapa 0B
Packaging Bulk Whakatakotoranga J
Tae Mahi -55°C ~ 250°C Tau o nga Tauranga 7
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Tae Whakatu -
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0
Tiaki Ingoa IP50 - Dust Protected Ngā āhuatanga Backshell
Pato Tere Push-Pull Whakaahuatanga Taipitopito 7 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Gold
Whakatauranga onamata 2.5A Whakaaetanga Mea Brass
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 39.4µin (1.00µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Receptacle, Male Pins Tae Silver
Ko te whakatuwhera o te tau 0.126" ~ 0.165" (3.20mm ~ 4.20mm) Rauemi Backshell, Pae Brass, Chrome