PHJ.0B.305.CLAD56
LEMOLEMO
LEMO
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PHJ.0B.305.CLAD56
Kaihanga / Waitohu: LEMO
Whakaahuatanga hua CONN RCPT MALE 5POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: PHJ.0B.305.CLAD56.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PHJ.0B.305.CLAD56
Tau Wae PHJ.0B.305.CLAD56 Kaihanga LEMO
Whakaahuatanga CONN RCPT MALE 5POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4262 pcs Pepa Raraunga PHJ.0B.305.CLAD56.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 305 Rauemi Hee Brass
Kua oti te Rei Chrome Raupapa 0B
Packaging Bulk Whakatakotoranga J
Tae Mahi -55°C ~ 250°C Tau o nga Tauranga 5
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Tae Whakatu -
Kōkuhu Rauemi Polyetheretherketone (PEEK) Tiaki Ingoa IP50 - Dust Protected
Ngā āhuatanga Backshell Pato Tere Push-Pull
Whakaahuatanga Taipitopito 5 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Gold Whakatauranga onamata 6.5A
Whakaaetanga Mea Brass Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 39.4µin (1.00µm)
Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold Momo Hononga Receptacle, Male Pins
Tae Silver Ko te whakatuwhera o te tau 0.209" ~ 0.220" (5.30mm ~ 5.60mm)