PHJ.0B.309.CLAD42
Hua Hua
Tau Wae: PHJ.0B.309.CLAD42
Kaihanga / Waitohu: LEMO
Whakaahuatanga hua CONN INLINE RCPT
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PHJ.0B.309.CLAD42
Tau Wae PHJ.0B.309.CLAD42 Kaihanga LEMO
He Rahinga Kei te wātea 5569 pcs Pepa Raraunga
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 309 Rauemi Hee Brass
Kua oti te Rei Chrome Raupapa 0B
Packaging Bulk Whakatakotoranga J
Tae Mahi -55°C ~ 250°C Tau o nga Tauranga 9
Pato Tere Push-Pull Whakaahuatanga Taipitopito 9 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup
Whakatauranga onamata 2A Whakaaetanga Mea Brass
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 39.4µin (1.00µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Receptacle, Male Pins Tae Silver
Ko te whakatuwhera o te tau 0.126" ~ 0.165" (3.20mm ~ 4.20mm) Rauemi Backshell, Pae Brass, Chrome