PHJ.0B.304.CYCD56
Hua Hua
Tau Wae: PHJ.0B.304.CYCD56
Kaihanga / Waitohu: LEMO
Whakaahuatanga hua CONN RCPT MALE 4POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi: PHJ.0B.304.CYCD56.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PHJ.0B.304.CYCD56
Tau Wae PHJ.0B.304.CYCD56 Kaihanga LEMO
Whakaahuatanga CONN RCPT MALE 4POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4668 pcs Pepa Raraunga PHJ.0B.304.CYCD56.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 304 Rauemi Hee Brass
Kua oti te Rei Chrome Raupapa 0B
Packaging Bulk Whakatakotoranga J
Tae Mahi -55°C ~ 250°C Tau o nga Tauranga 4
Pato Tere Push-Pull Whakaahuatanga Taipitopito 4 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
Whakatauranga onamata 7A Whakaaetanga Mea Brass
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 39.4µin (1.00µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Receptacle, Male Pins Tae Silver
Ko te whakatuwhera o te tau 0.209" ~ 0.220" (5.30mm ~ 5.60mm) Rauemi Backshell, Pae Brass, Chrome