TCP1A475M8R
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
TCP1A475M8R Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TCP1A475M8R
Kaihanga / Waitohu: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga hua CAP TANT 4.7UF 10V 20% 0805
Ngā Rauemi: TCP1A475M8R.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TCP1A475M8R
Tau Wae TCP1A475M8R Kaihanga LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga CAP TANT 4.7UF 10V 20% 0805 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 354319 pcs Pepa Raraunga TCP1A475M8R.pdf
Putanga - Kua tohua 10V Momo Molded
Te manawanui ±20% Rahi / Rahi 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Raupapa TC Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case 0805 (2012 Metric) Ētahi Ingoa 511-1461-1
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Rae Rahi Tae P Life @ Temp. -
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.047" (1.20mm) Ngā āhuatanga General Purpose
Raatau Kore - ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 4.7µF Molded Tantalum Capacitors 10V 0805 (2012 Metric) Te kaha 4.7µF
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
TCP3500-1024G
TCP3500-1024G
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: POWER SUPPLY;TCP3500-1024G;AC-DC
I roto i te taonga: 45 pcs
Tikiake: TCP3500-1024G.pdf
RFQ
TCP1C105M8R
TCP1C105M8R
Kaihanga: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga: CAP TANT 1UF 16V 20% 0805