TCP3500-1048G
BelBel
TCP3500-1048G Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TCP3500-1048G
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua POWER SUPPLY FRONT END 3.5KW BAS
Ngā Rauemi: TCP3500-1048G.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 42 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 42 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
3 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TCP3500-1048G
Tau Wae TCP3500-1048G Kaihanga Bel
He Rahinga Kei te wātea 42 pcs Pepa Raraunga TCP3500-1048G.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 48V
Putanga - Whakamotu 3kV Momotuhi - Whakauru 180 ~ 528 VAC (3PH)
Momo Front End Rahi / Rahi 15.77" L x 4.06" W x 3.33" H (400.6mm x 103.0mm x 84.6mm)
Raupapa TCP / TXP Mana (Watts) 3500W
Ētahi Ingoa 179-2847 Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Rack Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Ko te Uara Utu Mii ana -
Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakaahuatanga Taipitopito Front End AC DC Converter 1 Output 48V 73A 180 ~ 528 VAC (3PH) Input Nama - Whakaputa (Max) 73A