TCP3500-H060G
BelBel
Bel
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TCP3500-H060G
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 60V 3500W
Ngā Rauemi: TCP3500-H060G.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 44 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 44 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
4 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TCP3500-H060G
Tau Wae TCP3500-H060G Kaihanga Bel
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 60V 3500W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 44 pcs Pepa Raraunga TCP3500-H060G.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 60V
Putanga - Whakamotu 3kV Momotuhi - Whakauru 180 ~ 528 VAC (3PH)
Momo Front End Rahi / Rahi 15.77" L x 4.06" W x 3.33" H (400.6mm x 103.0mm x 84.6mm)
Raupapa TCP / TXP Mana (Watts) 3500W
Tae Mahi -25°C ~ 70°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Rack Mount Ko te Uara Utu Mii ana -
He pai 94% Whakaahuatanga Taipitopito Front End AC DC Converter 1 Output 60V 65A 180 ~ 528 VAC (3PH) Input
Nama - Whakaputa (Max) 65A Whakaaetanga -