TCP1A105M8R
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
TCP1A105M8R Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TCP1A105M8R
Kaihanga / Waitohu: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga hua CAP TANT 1UF 10V 20% 0805
Ngā Rauemi: TCP1A105M8R.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TCP1A105M8R
Tau Wae TCP1A105M8R Kaihanga LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga CAP TANT 1UF 10V 20% 0805 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 319564 pcs Pepa Raraunga TCP1A105M8R.pdf
Putanga - Kua tohua 10V Momo Molded
Te manawanui ±20% Rahi / Rahi 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Raupapa TC Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case 0805 (2012 Metric) Ētahi Ingoa 511-1453-1
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Rae Rahi Tae P Life @ Temp. -
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.047" (1.20mm) Ngā āhuatanga General Purpose
Raatau Kore - ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 17.5 Ohm
Whakaahuatanga Taipitopito 1µF Molded Tantalum Capacitors 10V 0805 (2012 Metric) 17.5 Ohm Te kaha 1µF