TCP0J335M8R
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
TCP0J335M8R Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TCP0J335M8R
Kaihanga / Waitohu: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga hua CAP TANT 3.3UF 6.3V 20% 0805
Ngā Rauemi: TCP0J335M8R.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TCP0J335M8R
Tau Wae TCP0J335M8R Kaihanga LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga CAP TANT 3.3UF 6.3V 20% 0805 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 375482 pcs Pepa Raraunga TCP0J335M8R.pdf
Putanga - Kua tohua 6.3V Momo Molded
Te manawanui ±20% Rahi / Rahi 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Raupapa TC Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0805 (2012 Metric) Ētahi Ingoa 511-1441-2
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rae Rahi Tae P
Life @ Temp. - Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.047" (1.20mm)
Ngā āhuatanga General Purpose Raatau Kore -
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 14.4 Ohm Whakaahuatanga Taipitopito 3.3µF Molded Tantalum Capacitors 6.3V 0805 (2012 Metric) 14.4 Ohm
Te kaha 3.3µF
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
TCP0J156M8R
TCP0J156M8R
Kaihanga: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga: CAP TANT 15UF 6.3V 20% 0805
I roto i te taonga: 333130 pcs
Tikiake: TCP0J156M8R.pdf
RFQ
TCP1A106M8R
TCP1A106M8R
Kaihanga: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga: CAP TANT 10UF 10V 20% 0805
I roto i te taonga: 437761 pcs
Tikiake: TCP1A106M8R.pdf
RFQ
TCP12P
TCP12P
Kaihanga: Apex Tool Group
Whakaahuatanga: SOLDERING IRON 40W 12V