RB521CS-30GT2RA
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
RB521CS-30GT2RA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RB521CS-30GT2RA
Kaihanga / Waitohu: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga hua DIODE SCHOTTKY 30V 100MA VMN2
Ngā Rauemi: RB521CS-30GT2RA.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
8000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RB521CS-30GT2RA
Tau Wae RB521CS-30GT2RA Kaihanga LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga DIODE SCHOTTKY 30V 100MA VMN2 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 763548 pcs Pepa Raraunga RB521CS-30GT2RA.pdf
Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 350mV @ 10mA Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) 30V
Pūrere Pūrere Whakarato VMN2 Tere Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed
Raupapa - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case SOD-923 Te Mahinga Mahi - Ngaru 150°C (Max)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Tono Schottky
Whakaahuatanga Taipitopito Diode Schottky 30V 100mA Surface Mount VMN2 I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 10µA @ 10V
I teie nei - Te Whakatika Ritenga (Io) 100mA Capacitance @ Vr, F -