RB521FS-30T40RB
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
RB521FS-30T40RB Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RB521FS-30T40RB
Kaihanga / Waitohu: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga hua DIODE SCHOTTKY 30V 100MA 0402
Ngā Rauemi: RB521FS-30T40RB.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RB521FS-30T40RB
Tau Wae RB521FS-30T40RB Kaihanga LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga DIODE SCHOTTKY 30V 100MA 0402 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 751127 pcs Pepa Raraunga RB521FS-30T40RB.pdf
Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 370mV @ 10mA Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) 30V