RB521CS-30T2RA
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
RB521CS-30T2RA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RB521CS-30T2RA
Kaihanga / Waitohu: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga hua DIODE SCHOTTKY 30V 100MA VMN2
Ngā Rauemi: RB521CS-30T2RA.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RB521CS-30T2RA
Tau Wae RB521CS-30T2RA Kaihanga LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga DIODE SCHOTTKY 30V 100MA VMN2 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 519353 pcs Pepa Raraunga RB521CS-30T2RA.pdf
Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 350mV @ 10mA Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) 30V
Pūrere Pūrere Whakarato VMN2 Tere Fast Recovery = 200mA (Io)
Raupapa - Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case SOD-923 Ētahi Ingoa RB521CS-30T2RACT
Te Mahinga Mahi - Ngaru 150°C (Max) Momo Tae Surface Mount
Momo Tono Schottky Whakaahuatanga Taipitopito Diode Schottky 30V 100mA Surface Mount VMN2
I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 10µA @ 10V I teie nei - Te Whakatika Ritenga (Io) 100mA