RB520ZS-30T2R
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
RB520ZS-30T2R Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RB520ZS-30T2R
Kaihanga / Waitohu: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga hua DIODE SCHOTTKY 30V 100MA GMD2
Ngā Rauemi: 1.RB520ZS-30T2R.pdf2.RB520ZS-30T2R.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RB520ZS-30T2R
Tau Wae RB520ZS-30T2R Kaihanga LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga DIODE SCHOTTKY 30V 100MA GMD2 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 427805 pcs Pepa Raraunga 1.RB520ZS-30T2R.pdf2.RB520ZS-30T2R.pdf
Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 460mV @ 10mA Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) 30V
Pūrere Pūrere Whakarato GMD2 Tere Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed
Raupapa - Packaging Original-Reel®
Paa / Case 0201 (0603 Metric) Ētahi Ingoa RB520ZS-30T2RDKR
Te Mahinga Mahi - Ngaru 150°C (Max) Momo Tae Surface Mount
Momo Tono Schottky Whakaahuatanga Taipitopito Diode Schottky 30V 100mA Surface Mount GMD2
I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 300nA @ 10V I teie nei - Te Whakatika Ritenga (Io) 100mA