PMR25HZPJU10L
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
PMR25HZPJU10L Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PMR25HZPJU10L
Kaihanga / Waitohu: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga hua RES 0.01 OHM 5% 1W 1210
Ngā Rauemi: PMR25HZPJU10L.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PMR25HZPJU10L
Tau Wae PMR25HZPJU10L Kaihanga LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga RES 0.01 OHM 5% 1W 1210 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5057 pcs Pepa Raraunga PMR25HZPJU10L.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 1210 Rahi / Rahi 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Raupapa PMR Tuhinga 10 mOhms
Mana (Watts) 1W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1210 (3225 Metric) Ētahi Ingoa RHM.01AQTR
Tae Mahi -55°C ~ 155°C Tuhinga o mua 2
Teitei - Tae (Max) 0.019" (0.47mm) Ngā āhuatanga Automotive AEC-Q200, Current Sense
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 10 mOhms ±5% 1W Chip Resistor 1210 (3225 Metric) Automotive AEC-Q200, Current Sense Thick Film