PMR25HZPFU5L00
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
PMR25HZPFU5L00 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PMR25HZPFU5L00
Kaihanga / Waitohu: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga hua RES 0.005 OHM 1% 1W 1210
Ngā Rauemi: PMR25HZPFU5L00.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PMR25HZPFU5L00
Tau Wae PMR25HZPFU5L00 Kaihanga LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga RES 0.005 OHM 1% 1W 1210 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 290730 pcs Pepa Raraunga PMR25HZPFU5L00.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 1210 Rahi / Rahi 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Raupapa PMR Tuhinga 5 mOhms
Mana (Watts) 1W Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case 1210 (3225 Metric) Ētahi Ingoa RHM.005APCT
Tae Mahi -55°C ~ 155°C Tuhinga o mua 2
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.019" (0.47mm)
Ngā āhuatanga Automotive AEC-Q200, Current Sense Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 5 mOhms ±1% 1W Chip Resistor 1210 (3225 Metric) Automotive AEC-Q200, Current Sense Thick Film Te hanganga Thick Film