PMR25HZPJV2L00
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
PMR25HZPJV2L00 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PMR25HZPJV2L00
Kaihanga / Waitohu: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga hua RES 0.002 OHM 5% 1W 1210
Ngā Rauemi: PMR25HZPJV2L00.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PMR25HZPJV2L00
Tau Wae PMR25HZPJV2L00 Kaihanga LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga RES 0.002 OHM 5% 1W 1210 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4555 pcs Pepa Raraunga PMR25HZPJV2L00.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 1210 Rahi / Rahi 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Raupapa PMR Tuhinga 2 mOhms
Mana (Watts) 1W Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case 1210 (3225 Metric) Ētahi Ingoa RHM0.002CMCT
Tae Mahi -55°C ~ 155°C Tuhinga o mua 2
Teitei - Tae (Max) 0.019" (0.47mm) Ngā āhuatanga Automotive AEC-Q200, Current Sense
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 2 mOhms ±5% 1W Chip Resistor 1210 (3225 Metric) Automotive AEC-Q200, Current Sense Thick Film