EDZTE614.7B
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
EDZTE614.7B Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EDZTE614.7B
Kaihanga / Waitohu: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga hua DIODE ZENER 4.7V 150MW EMD2
Ngā Rauemi: EDZTE614.7B.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EDZTE614.7B
Tau Wae EDZTE614.7B Kaihanga LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga DIODE ZENER 4.7V 150MW EMD2 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 862790 pcs Pepa Raraunga EDZTE614.7B.pdf
Ngaohihi - Zener (Ingoa) (Vz) 4.7V Te manawanui ±2%
Pūrere Pūrere Whakarato EMD2 Raupapa -
Mana - Max 150mW Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case SC-79, SOD-523 Ētahi Ingoa EDZTE614.7BTR
EDZTE6147B
Tae Mahi -55°C ~ 150°C Momo Tae Surface Mount
Tae (Max) (Zzt) 100 Ohms Whakaahuatanga Taipitopito Zener Diode 4.7V 150mW ±2% Surface Mount EMD2
I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 2µA @ 1V Tau Wae Tuakiri EDZ4V7