EDZTE618.2B
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
EDZTE618.2B Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EDZTE618.2B
Kaihanga / Waitohu: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga hua DIODE ZENER 8.2V 150MW EMD2
Ngā Rauemi: EDZTE618.2B.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EDZTE618.2B
Tau Wae EDZTE618.2B Kaihanga LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga DIODE ZENER 8.2V 150MW EMD2 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 721328 pcs Pepa Raraunga EDZTE618.2B.pdf
Ngaohihi - Zener (Ingoa) (Vz) 8.2V Te manawanui ±2%
Pūrere Pūrere Whakarato EMD2 Raupapa -
Mana - Max 150mW Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case SC-79, SOD-523 Ētahi Ingoa EDZTE618.2BCT
Tae Mahi -55°C ~ 150°C Momo Tae Surface Mount
Tae (Max) (Zzt) 30 Ohms Whakaahuatanga Taipitopito Zener Diode 8.2V 150mW ±2% Surface Mount EMD2
I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 500nA @ 5V Tau Wae Tuakiri EDZ8V2