EDZTE613.6B
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
EDZTE613.6B Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EDZTE613.6B
Kaihanga / Waitohu: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga hua DIODE ZENER 3.6V 150MW EMD2
Ngā Rauemi: EDZTE613.6B.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EDZTE613.6B
Tau Wae EDZTE613.6B Kaihanga LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga DIODE ZENER 3.6V 150MW EMD2 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 796610 pcs Pepa Raraunga EDZTE613.6B.pdf
Ngaohihi - Zener (Ingoa) (Vz) 3.6V Te manawanui ±3%
Pūrere Pūrere Whakarato EMD2 Raupapa -
Mana - Max 150mW Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case SC-79, SOD-523 Ētahi Ingoa EDZTE613.6BTR
Tae Mahi -55°C ~ 150°C Momo Tae Surface Mount
Tae (Max) (Zzt) 100 Ohms Whakaahuatanga Taipitopito Zener Diode 3.6V 150mW ±3% Surface Mount EMD2
I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 10µA @ 1V Tau Wae Tuakiri EDZ3V6