EDZTE614.3B
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
EDZTE614.3B Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EDZTE614.3B
Kaihanga / Waitohu: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga hua DIODE ZENER 4.3V 150MW EMD2
Ngā Rauemi: EDZTE614.3B.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EDZTE614.3B
Tau Wae EDZTE614.3B Kaihanga LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga DIODE ZENER 4.3V 150MW EMD2 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 711289 pcs Pepa Raraunga EDZTE614.3B.pdf
Ngaohihi - Zener (Ingoa) (Vz) 4.3V Te manawanui ±3%
Pūrere Pūrere Whakarato EMD2 Raupapa -
Mana - Max 150mW Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case SC-79, SOD-523 Ētahi Ingoa EDZTE614.3BCT
Tae Mahi -55°C ~ 150°C Momo Tae Surface Mount
Tae (Max) (Zzt) 100 Ohms Whakaahuatanga Taipitopito Zener Diode 4.3V 150mW ±3% Surface Mount EMD2
I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 5µA @ 1V Tau Wae Tuakiri EDZ4V3