BP5047A24
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
BP5047A24 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: BP5047A24
Kaihanga / Waitohu: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga hua IC AC/DC CONV 24V 150MA SIP12
Ngā Rauemi: BP5047A24.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BP5047A24
Tau Wae BP5047A24 Kaihanga LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga IC AC/DC CONV 24V 150MA SIP12 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 25273 pcs Pepa Raraunga BP5047A24.pdf
Taumaha - Putanga - Whakaputa 4 -
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 24V Momotuhi - Whakauru 176 ~ 253 VAC
Momo Enclosed Rahi / Rahi 1.36" L x 0.36" W x 0.75" H (34.5mm x 9.2mm x 19.1mm)
Raupapa BP5047 Mana (Watts) 4W
Paa / Case 12-SIP Module, 6 Leads Tae Mahi -20°C ~ 80°C (With Derating)
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks
Whakaritea te Ture 50mV Raina Raina 50mV
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga -
He pai 78% Whakaahuatanga Taipitopito Enclosed AC DC Converter 1 Output 24V 150mA 176 ~ 253 VAC Input
Nama - Whakaputa (Max) 150mA Whakaaetanga -
Nga tono ITE (Commercial)
Ngā Hua e hāngai ana
BP5053-12
BP5053-12
Kaihanga: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER -12.7V 250MA 3W
I roto i te taonga: 3966 pcs
Tikiake: BP5053-12.pdf
RFQ
Kaihanga: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga: IC AC/DC CONV 12V 300MA SIP12