BP5048-24
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
BP5048-24 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: BP5048-24
Kaihanga / Waitohu: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga hua IC AC/DC CONV 24V 200MA SIP12
Ngā Rauemi: BP5048-24.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BP5048-24
Tau Wae BP5048-24 Kaihanga LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga IC AC/DC CONV 24V 200MA SIP12 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4802 pcs Pepa Raraunga BP5048-24.pdf
Taumaha - Putanga - Whakaputa 4 -
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 24V Momotuhi - Whakauru 161 ~ 253 VAC
Momo Enclosed Rahi / Rahi 1.38" L x 0.36" W x 0.87" H (35.0mm x 9.2mm x 22.0mm)
Raupapa BP5048 Mana (Watts) 5W
Paa / Case 12-SIP Module, 6 Leads Tae Mahi -20°C ~ 80°C (With Derating)
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Whakaritea te Ture 50mV
Raina Raina 50mV Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga - He pai 78%
Whakaahuatanga Taipitopito Enclosed AC DC Converter 1 Output 24V 200mA 161 ~ 253 VAC Input Nama - Whakaputa (Max) 200mA
Whakaaetanga - Nga tono ITE (Commercial)
Ngā Hua e hāngai ana
BP5048
BP5048
Kaihanga: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga: IC AC/DC CONV 12V 300MA SIP12
I roto i te taonga: 5736 pcs
Tikiake: BP5048.pdf
RFQ
BP5047A24
BP5047A24
Kaihanga: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga: IC AC/DC CONV 24V 150MA SIP12
I roto i te taonga: 25273 pcs
Tikiake: BP5047A24.pdf
RFQ
BP5062A
BP5062A
Whakaahuatanga: IC CONV AC/DC -12V 500MA SIP12
Tikiake: BP5062A.pdf