BP5055-12
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
BP5055-12 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: BP5055-12
Kaihanga / Waitohu: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER -12.7V 250MA 3W
Ngā Rauemi: BP5055-12.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BP5055-12
Tau Wae BP5055-12 Kaihanga LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER -12.7V 250MA 3W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5348 pcs Pepa Raraunga BP5055-12.pdf
Taumaha - Putanga - Whakaputa 4 -
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 -12.7V Momotuhi - Whakauru 170 ~ 425 VAC
Momo Enclosed Rahi / Rahi 1.11" L x 0.40" W x 0.85" H (28.2mm x 9.9mm x 21.5mm)
Raupapa - Mana (Watts) 3W
Paa / Case 10-SIP Module, 5 Leads Ētahi Ingoa BP505512
Tae Mahi -20°C ~ 80°C (With Derating) Tau o nga Hua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakaritea te Ture 50mV Raina Raina 70mV
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga -
He pai 77% Whakaahuatanga Taipitopito Enclosed AC DC Converter 1 Output -12.7V 250mA 170 ~ 425 VAC Input
Nama - Whakaputa (Max) 250mA Whakaaetanga -
Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
BP5048
BP5048
Kaihanga: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga: IC AC/DC CONV 12V 300MA SIP12