BP5041A15
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
BP5041A15 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: BP5041A15
Kaihanga / Waitohu: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga hua IC AC/DC CONV 15V 80MA SIP10
Ngā Rauemi: BP5041A15.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BP5041A15
Tau Wae BP5041A15 Kaihanga LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga IC AC/DC CONV 15V 80MA SIP10 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4379 pcs Pepa Raraunga BP5041A15.pdf
Taumaha - Putanga - Whakaputa 4 -
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 15V Momotuhi - Whakauru 160 ~ 276 VAC
Momo Enclosed Rahi / Rahi 1.28" L x 0.45" W x 0.76" H (32.5mm x 11.5mm x 19.3mm)
Raupapa BP5041 Mana (Watts) 1W
Paa / Case 10-SIP Module, 5 Leads Tae Mahi -25°C ~ 80°C (With Derating)
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Whakaritea te Ture 50mV
Raina Raina 50mV Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga - He pai 64%
Whakaahuatanga Taipitopito Enclosed AC DC Converter 1 Output 15V 80mA 160 ~ 276 VAC Input Nama - Whakaputa (Max) 80mA
Whakaaetanga - Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
BP5039A
BP5039A
Kaihanga: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga: IC AC/DC CONV 24V 200MA SIP12
I roto i te taonga: 4781 pcs
Tikiake: BP5039A.pdf
RFQ
BP5046
BP5046
Kaihanga: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga: IC CONV AC/DC 12-SIP
I roto i te taonga: 20056 pcs
Tikiake: BP5046.pdf
RFQ
Whakaahuatanga: IC AC/DC CONV 15V 200MA SIP12
Tikiake: BP5039-15.pdf
BP5038A1
BP5038A1
Whakaahuatanga: IC CONV AC/DC 5V 30MA SIP6
Tikiake: BP5038A1.pdf
Whakaahuatanga: IC CONV AC/DC 12V 100MA SIP10