APA2107SECK
KingbrightKingbright
APA2107SECK Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: APA2107SECK
Kaihanga / Waitohu: Kingbright
Whakaahuatanga hua LED ORANGE CLEAR SMD R/A
Ngā Rauemi: APA2107SECK.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
6000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o APA2107SECK
Tau Wae APA2107SECK Kaihanga Kingbright
He Rahinga Kei te wātea 1153214 pcs Pepa Raraunga APA2107SECK.pdf
Waimotu - Tae 610nm Waimurere - Mana 601nm
Puku - Whakamua (Vf) (Typ) 2.1V Tirohia te Angle 120°
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 2.10mm L x 1.00mm W
Raupapa - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 2-SMD, No Lead Ētahi Ingoa 754-2096-2
Momo Tae Surface Mount, Right Angle Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours)
Te Whakatauranga a Millicandela 250mcd Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Whakaaetanga Maama Clear Mahinga Rangata / Rahi Rectangle with Domed Top, 1.70mm x 0.60mm
Tae Tae Colorless Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei (Max) 0.70mm Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito Orange 601nm LED Indication - Discrete 2.1V 2-SMD, No Lead Tono - Whakamātau 20mA