APA2107SURCK
KingbrightKingbright
APA2107SURCK Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: APA2107SURCK
Kaihanga / Waitohu: Kingbright
Whakaahuatanga hua LED RED CLEAR SMD R/A
Ngā Rauemi: APA2107SURCK.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o APA2107SURCK
Tau Wae APA2107SURCK Kaihanga Kingbright
He Rahinga Kei te wātea 607337 pcs Pepa Raraunga APA2107SURCK.pdf
Waimotu - Tae 645nm Waimurere - Mana 630nm
Puku - Whakamua (Vf) (Typ) 1.95V Tirohia te Angle 120°
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 2.10mm L x 1.00mm W
Raupapa - Packaging Original-Reel®
Paa / Case 2-SMD, No Lead Ētahi Ingoa 754-2099-6
Momo Tae Surface Mount, Right Angle Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours)
Te Whakatauranga a Millicandela 220mcd Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Whakaaetanga Maama Clear Mahinga Rangata / Rahi Rectangle with Domed Top, 1.70mm x 0.60mm
Tae Tae Colorless Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei (Max) 0.70mm Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito Red 630nm LED Indication - Discrete 1.95V 2-SMD, No Lead Tono - Whakamātau 20mA