APA2107SYCK
KingbrightKingbright
APA2107SYCK Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: APA2107SYCK
Kaihanga / Waitohu: Kingbright
Whakaahuatanga hua LED YELLOW CLEAR SMD R/A
Ngā Rauemi: APA2107SYCK.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
6000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o APA2107SYCK
Tau Wae APA2107SYCK Kaihanga Kingbright
He Rahinga Kei te wātea 1162454 pcs Pepa Raraunga APA2107SYCK.pdf
Waimotu - Tae 590nm Waimurere - Mana 590nm
Puku - Whakamua (Vf) (Typ) 2V Tirohia te Angle 120°
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 2.10mm L x 1.00mm W
Raupapa - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 2-SMD, No Lead Ētahi Ingoa 754-2100-2
Momo Tae Surface Mount, Right Angle Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours)
Te Whakatauranga a Millicandela 150mcd Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Whakaaetanga Maama Clear Mahinga Rangata / Rahi Rectangle with Domed Top, 1.70mm x 0.60mm
Tae Tae Colorless Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei (Max) 0.70mm Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito Yellow 590nm LED Indication - Discrete 2V 2-SMD, No Lead Tono - Whakamātau 20mA
Whirihoranga Independent Tae Yellow
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
APA2107SECK/J3-PRV
APA2107SECK/J3-PRV
Kaihanga: Kingbright
Whakaahuatanga: LED RED CLEAR SMD R/A
I roto i te taonga: 358396 pcs
Tikiake: APA2107SECK/J3-PRV.pdf
RFQ
APA2RGRA
APA2RGRA
Kaihanga: Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga: SWITCH PUSH DPDT 0.05A 48V