APA2107LSECK/J3-PRV
KingbrightKingbright
APA2107LSECK/J3-PRV Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: APA2107LSECK/J3-PRV
Kaihanga / Waitohu: Kingbright
Whakaahuatanga hua LED RED CLEAR SMD R/A
Ngā Rauemi: APA2107LSECK/J3-PRV.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o APA2107LSECK/J3-PRV
Tau Wae APA2107LSECK/J3-PRV Kaihanga Kingbright
He Rahinga Kei te wātea 439669 pcs Pepa Raraunga APA2107LSECK/J3-PRV.pdf
Waimotu - Tae 640nm Waimurere - Mana 625nm
Puku - Whakamua (Vf) (Typ) 1.8V Tirohia te Angle 120°
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 2.10mm L x 1.00mm W
Raupapa - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 2-SMD, No Lead Ētahi Ingoa 754-2094-2
Momo Tae Surface Mount, Right Angle Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours)
Te Whakatauranga a Millicandela 120mcd Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Whakaaetanga Maama Clear Mahinga Rangata / Rahi Rectangle with Domed Top, 1.70mm x 0.60mm
Tae Tae Colorless Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei (Max) 0.70mm Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito Red 625nm LED Indication - Discrete 1.8V 2-SMD, No Lead Tono - Whakamātau 2mA