APA2106ZGC
KingbrightKingbright
APA2106ZGC Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: APA2106ZGC
Kaihanga / Waitohu: Kingbright
Whakaahuatanga hua LED GREEN CLEAR SMD R/A
Ngā Rauemi: APA2106ZGC.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o APA2106ZGC
Tau Wae APA2106ZGC Kaihanga Kingbright
He Rahinga Kei te wātea 262995 pcs Pepa Raraunga APA2106ZGC.pdf
Waimotu - Tae 515nm Waimurere - Mana 525nm
Puku - Whakamua (Vf) (Typ) 3.3V Tirohia te Angle 120°
Pūrere Pūrere Whakarato SMD Rahi / Rahi 2.10mm L x 1.00mm W
Raupapa - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 2-SMD, No Lead Ētahi Ingoa 754-1062-2
Momo Tae Surface Mount, Right Angle Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours)
Te Whakatauranga a Millicandela 400mcd Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Whakaaetanga Maama Clear Mahinga Rangata / Rahi Rectangle with Domed Top, 1.70mm x 0.60mm
Tae Tae Colorless Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei (Max) 0.60mm Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito Green 525nm LED Indication - Discrete 3.3V 2-SMD, No Lead Tono - Whakamātau 20mA