APA2106ZGCK
KingbrightKingbright
APA2106ZGCK Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: APA2106ZGCK
Kaihanga / Waitohu: Kingbright
Whakaahuatanga hua LED GREEN CLEAR 2SMD R/A
Ngā Rauemi: APA2106ZGCK.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o APA2106ZGCK
Tau Wae APA2106ZGCK Kaihanga Kingbright
He Rahinga Kei te wātea 357399 pcs Pepa Raraunga APA2106ZGCK.pdf
Waimotu - Tae 300mcd Waimurere - Mana Clear
Tuhinga o mua - Breakdown SMD Rahi / Rahi 2.10mm L x 1.00mm W
Raupapa - RoHS Tūnga Tape & Reel (TR)
Ko te poari 2-SMD, No Lead Ētahi Ingoa 754-1780-2
Momo Tae Surface Mount, Right Angle Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours)
Te Tae Kaituku Taeke 7 Weeks Waehanga Kaihanga APA2106ZGCK
MSCP 120° Whakaaetanga Maama Colorless
Hononga Roto 515nm Teitei (Max) 0.60mm
Ngā āhuatanga - Whakaahua nui Green 525nm LED Indication - Discrete 3.3V 2-SMD, No Lead
Kohikohi Whakaeke (Max Rds On, Min Rds On) 20mA Whakaahuatanga LED GREEN CLEAR 2SMD R/A
I teie nei - DC Whakamua (Ki) (Max) 3.3V Tae Green
CCT (K) 525nm Pupuhi Rectangle with Domed Top, 1.70mm x 0.60mm