T355E106K025AT
KEMETKEMET
T355E106K025AT Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: T355E106K025AT
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP TANT 10UF 25V 10% RADIAL
Ngā Rauemi: T355E106K025AT.pdf
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o T355E106K025AT
Tau Wae T355E106K025AT Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP TANT 10UF 25V 10% RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 95688 pcs Pepa Raraunga T355E106K025AT.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC - Putanga - Kua tohua 25V
Momo Conformal Coated Te manawanui 10µF
Te Rahi Whenua Whenua 0.125" (3.18mm) Pūrere Pūrere Whakarato E
Rahi / Rahi 0.217" Dia (5.50mm) Raupapa T355, UltraDip II
RoHS Tūnga Bulk Ko te poari Radial
Ētahi Ingoa 399-9923 Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks Waehanga Kaihanga T355E106K025AT
Life @ Temp. 2.5 Ohm Teitei - Tae (Max) 0.400" (10.16mm)
Ngā āhuatanga General Purpose Whakaahua nui 10µF ±10% Conformal Coated Tantalum Capacitors 25V Radial 2.5 Ohm
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±10% Whakaahuatanga CAP TANT 10UF 25V 10% RADIAL