T355E225K050AS
KEMETKEMET
T355E225K050AS Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: T355E225K050AS
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP TANT 2.2UF 10% 50V RADIAL
Ngā Rauemi: T355E225K050AS.pdf
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o T355E225K050AS
Tau Wae T355E225K050AS Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP TANT 2.2UF 10% 50V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 65961 pcs Pepa Raraunga T355E225K050AS.pdf
Putanga - Kua tohua 50V Momo Conformal Coated
Te manawanui ±10% Rahi / Rahi 0.217" Dia (5.50mm)
Raupapa T355, UltraDip II Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Disc Ētahi Ingoa 399-13615
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Rae Rahi Tae E Life @ Temp. -
Te Whakahaere Arataki 0.125" (3.18mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.402" (10.20mm) Ngā āhuatanga General Purpose
Raatau Kore - ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 3.5 Ohm @ 100kHz
Whakaahuatanga Taipitopito 2.2µF Conformal Coated Tantalum Capacitors 50V Radial, Disc 3.5 Ohm @ 100kHz Te kaha 2.2µF