T355G475K050AT
KEMETKEMET
T355G475K050AT Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: T355G475K050AT
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP TANT 4.7UF 10% 50V RADIAL
Ngā Rauemi: T355G475K050AT.pdf
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o T355G475K050AT
Tau Wae T355G475K050AT Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP TANT 4.7UF 10% 50V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 63383 pcs Pepa Raraunga T355G475K050AT.pdf
Putanga - Kua tohua 50V Momo Conformal Coated
Te manawanui ±10% Rahi / Rahi 0.248" Dia (6.30mm)
Raupapa T355, UltraDip II Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Disc Ētahi Ingoa 399-13623
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Rae Rahi Tae G Life @ Temp. -
Te Whakahaere Arataki 0.125" (3.18mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.449" (11.40mm) Ngā āhuatanga General Purpose
Raatau Kore - ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 2.5 Ohm @ 100kHz
Whakaahuatanga Taipitopito 4.7µF Conformal Coated Tantalum Capacitors 50V Radial, Disc 2.5 Ohm @ 100kHz Te kaha 4.7µF