T355A334K035AT
KEMETKEMET
T355A334K035AT Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: T355A334K035AT
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP TANT 0.33UF 35V 10% RADIAL
Ngā Rauemi: T355A334K035AT.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o T355A334K035AT
Tau Wae T355A334K035AT Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP TANT 0.33UF 35V 10% RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 126695 pcs Pepa Raraunga T355A334K035AT.pdf
Putanga - Kua tohua 35V Momo Conformal Coated
Te manawanui ±10% Rahi / Rahi 0.175" Dia (4.45mm)
Raupapa T355, UltraDip II Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Disc Ētahi Ingoa 399-9922
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Rae Rahi Tae A Life @ Temp. -
Te Whakahaere Arataki 0.125" (3.18mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.340" (8.64mm) Ngā āhuatanga General Purpose
Raatau Kore - ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 15 Ohm
Whakaahuatanga Taipitopito 0.33µF Conformal Coated Tantalum Capacitors 35V Radial, Disc 15 Ohm Te kaha 0.33µF