T355A224K050AS
KEMETKEMET
KEMET
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: T355A224K050AS
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua T355, LEAD SPACING = 3.18MM, MNO
Ngā Rauemi: T355A224K050AS.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o T355A224K050AS
Tau Wae T355A224K050AS Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga T355, LEAD SPACING = 3.18MM, MNO Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 128262 pcs Pepa Raraunga T355A224K050AS.pdf
Putanga - Kua tohua 50V Momo Conformal Coated
Te manawanui ±10% Rahi / Rahi 0.177" Dia (4.50mm)
Raupapa T355, UltraDip II Ratonga -
Packaging Bulk Paa / Case Radial, Disc
Ētahi Ingoa 399-18369 Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Rae Rahi Tae A
Life @ Temp. - Te Whakahaere Arataki 0.125" (3.18mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Teitei - Tae (Max) 0.339" (8.60mm)
Ngā āhuatanga General Purpose Raatau Kore -
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 0.22µF Conformal Coated Tantalum Capacitors 50V Radial, Disc
Te kaha 0.22µF