T355E106K025AS
KEMETKEMET
T355E106K025AS Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: T355E106K025AS
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP TANT 10UF RADIAL
Ngā Rauemi: T355E106K025AS.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o T355E106K025AS
Tau Wae T355E106K025AS Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP TANT 10UF RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 128524 pcs Pepa Raraunga T355E106K025AS.pdf
Putanga - Kua tohua 25V Momo Conformal Coated
Te manawanui ±10% Rahi / Rahi 0.217" Dia (5.50mm)
Raupapa T355, UltraDip II Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Disc Ētahi Ingoa 399-13605
T355E106K025AS-ND
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks
Rae Rahi Tae E Life @ Temp. -
Te Whakahaere Arataki 0.125" (3.18mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Teitei - Tae (Max) 0.400" (10.16mm) Ngā āhuatanga General Purpose
Raatau Kore - ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 10µF Conformal Coated Tantalum Capacitors 25V Radial, Disc Te kaha 10µF