VP4032K251R040
KEMETKEMET
VP4032K251R040 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: VP4032K251R040
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua VARISTOR 68V 250A 4032
Ngā Rauemi: VP4032K251R040.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o VP4032K251R040
Tau Wae VP4032K251R040 Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga VARISTOR 68V 250A 4032 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 196777 pcs Pepa Raraunga VP4032K251R040.pdf
Varistor Voltage (Typ) 68V Varistor Voltage (Min) 61.2V
Varistor Voltage (Max) 74.8V Raupapa Automotive, AEC-Q200, VP
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 2-SMD, J-Lead
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 2 (1 Year) Maximum DC Volts 56V
Maximum AC Volts 40V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga - Energy 4.1J
Whakaahuatanga Taipitopito 68V 250A Varistor 1 Circuit Surface Mount 2-SMD, J-Lead I teie nei - Te tere 250A