VP4032K251R025
KEMETKEMET
VP4032K251R025 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: VP4032K251R025
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua VARISTOR 39V 250A 4032
Ngā Rauemi: VP4032K251R025.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o VP4032K251R025
Tau Wae VP4032K251R025 Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga VARISTOR 39V 250A 4032 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 200894 pcs Pepa Raraunga VP4032K251R025.pdf
Varistor Voltage (Typ) 39V Varistor Voltage (Min) 35.1V
Varistor Voltage (Max) 42.9V Raupapa Automotive, AEC-Q200, VP
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 2-SMD, J-Lead
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 2 (1 Year) Maximum DC Volts 31V
Maximum AC Volts 25V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga - Energy 2.4J
Whakaahuatanga Taipitopito 39V 250A Varistor 1 Circuit Surface Mount 2-SMD, J-Lead I teie nei - Te tere 250A
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
VP4GNX
VP4GNX
Kaihanga: Conxall / Switchcraft
Whakaahuatanga: PATCHCORD VIDEO STD 4' GREEN
I roto i te taonga: 3019 pcs
Tikiake: VP4GNX.pdf
RFQ
VP4032K251R035
VP4032K251R035
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: VARISTOR 56V 250A 4032
I roto i te taonga: 208316 pcs
Tikiake: VP4032K251R035.pdf
RFQ
VP4BLX
VP4BLX
Whakaahuatanga: PATCHCORD VIDEO STD 4' BLUE
Tikiake: VP4BLX.pdf
VP4032K251R011
VP4032K251R011
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: VARISTOR 18V 100A 4032