VP4032K251R030
KEMETKEMET
VP4032K251R030 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: VP4032K251R030
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua VARISTOR 47V 250A 4032
Ngā Rauemi: VP4032K251R030.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o VP4032K251R030
Tau Wae VP4032K251R030 Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga VARISTOR 47V 250A 4032 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 169781 pcs Pepa Raraunga VP4032K251R030.pdf
Varistor Voltage (Typ) 47V Varistor Voltage (Min) 42.3V
Varistor Voltage (Max) 51.7V Raupapa Automotive, AEC-Q200, VP
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 2-SMD, J-Lead
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 2 (1 Year) Maximum DC Volts 38V
Maximum AC Volts 30V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga - Energy 2.8J
Whakaahuatanga Taipitopito 47V 250A Varistor 1 Circuit Surface Mount 2-SMD, J-Lead I teie nei - Te tere 250A
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
VP4GYX
VP4GYX
Kaihanga: Conxall / Switchcraft
Whakaahuatanga: PATCHCORD VIDEO STD 4' GRAY
I roto i te taonga: 6426 pcs
Tikiake: VP4GYX.pdf
RFQ
VP4032K251R040
VP4032K251R040
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: VARISTOR 68V 250A 4032