VP4032K251R017
KEMETKEMET
VP4032K251R017 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: VP4032K251R017
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua VARISTOR 27V 250A 4032
Ngā Rauemi: VP4032K251R017.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o VP4032K251R017
Tau Wae VP4032K251R017 Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga VARISTOR 27V 250A 4032 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 180942 pcs Pepa Raraunga VP4032K251R017.pdf
Varistor Voltage (Typ) 27V Varistor Voltage (Min) 24.3V
Varistor Voltage (Max) 29.7V Raupapa Automotive, AEC-Q200, VP
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 2-SMD, J-Lead
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 2 (1 Year) Maximum DC Volts 22V
Maximum AC Volts 17V Te Tae Kaituku Taeke 54 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga -
Energy 1.6J Whakaahuatanga Taipitopito 27V 250A Varistor 1 Circuit Surface Mount 2-SMD, J-Lead
I teie nei - Te tere 250A