VC0805K121R030
KEMETKEMET
VC0805K121R030 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: VC0805K121R030
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua VARISTOR 47V 120A 0805
Ngā Rauemi: VC0805K121R030.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o VC0805K121R030
Tau Wae VC0805K121R030 Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga VARISTOR 47V 120A 0805 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 841529 pcs Pepa Raraunga VC0805K121R030.pdf
Varistor Voltage (Typ) 47V Varistor Voltage (Min) 42.3V
Varistor Voltage (Max) 51.7V Raupapa Automotive, AEC-Q200, VC
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 0805 (2012 Metric)
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Maximum DC Volts 38V
Maximum AC Volts 30V Te Tae Kaituku Taeke 54 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Energy 0.20J
Whakaahuatanga Taipitopito 47V 120A Varistor 1 Circuit Surface Mount 0805 (2012 Metric) I teie nei - Te tere 120A