VC0805K121R025
KEMETKEMET
VC0805K121R025 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: VC0805K121R025
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua VARISTOR 39V 120A 0805
Ngā Rauemi: VC0805K121R025.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3500 pcs
7000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o VC0805K121R025
Tau Wae VC0805K121R025 Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga VARISTOR 39V 120A 0805 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1143527 pcs Pepa Raraunga VC0805K121R025.pdf
Varistor Voltage (Typ) 39V Varistor Voltage (Min) 35.1V
Varistor Voltage (Max) 42.9V Raupapa Automotive, AEC-Q200, VC
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 0805 (2012 Metric)
Ētahi Ingoa 399-13757-2 Tuhinga o mua 1
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Maximum DC Volts 31V Maximum AC Volts 25V
Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Energy 0.20J Whakaahuatanga Taipitopito 39V 120A Varistor 1 Circuit Surface Mount 0805 (2012 Metric)
I teie nei - Te tere 120A