VC0805K121R017
KEMETKEMET
VC0805K121R017 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: VC0805K121R017
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua VARISTOR 27V 120A 0805
Ngā Rauemi: VC0805K121R017.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o VC0805K121R017
Tau Wae VC0805K121R017 Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga VARISTOR 27V 120A 0805 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 924626 pcs Pepa Raraunga VC0805K121R017.pdf
Varistor Voltage (Typ) 27V Varistor Voltage (Min) 24.3V
Varistor Voltage (Max) 29.7V Raupapa Automotive, AEC-Q200, VC
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 0805 (2012 Metric)
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Maximum DC Volts 22V
Maximum AC Volts 17V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Energy 0.40J Whakaahuatanga Taipitopito 27V 120A Varistor 1 Circuit Surface Mount 0805 (2012 Metric)
I teie nei - Te tere 120A