VC0805K121R014
KEMETKEMET
VC0805K121R014 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: VC0805K121R014
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua VARISTOR 22V 120A 0805
Ngā Rauemi: VC0805K121R014.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
4000 pcs
8000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o VC0805K121R014
Tau Wae VC0805K121R014 Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga VARISTOR 22V 120A 0805 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1151201 pcs Pepa Raraunga VC0805K121R014.pdf
Varistor Voltage (Typ) 22V Varistor Voltage (Min) 19.8V
Varistor Voltage (Max) 24.2V Raupapa Automotive, AEC-Q200, VC
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 0805 (2012 Metric)
Ētahi Ingoa 399-13755-2 Tae Mahi -55°C ~ 125°C (TA)
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Maximum DC Volts 18V
Maximum AC Volts 14V Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Energy 0.40J
Whakaahuatanga Taipitopito 22V 120A Varistor 1 Circuit Surface Mount 0805 (2012 Metric) I teie nei - Te tere 120A
Capacitance @ Frequency 355pF @ 1kHz