T378F106K035AS
KEMETKEMET
KEMET
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: T378F106K035AS
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP TANT 10UF 10% 35V RADIAL
Ngā Rauemi: T378F106K035AS.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o T378F106K035AS
Tau Wae T378F106K035AS Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP TANT 10UF 10% 35V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 7732 pcs Pepa Raraunga T378F106K035AS.pdf
Putanga - Kua tohua 35V Momo Molded
Te manawanui ±10% Rahi / Rahi 0.375" L x 0.150" W (9.53mm x 3.81mm)
Raupapa Military, MIL-PRF-49137/6, CX06 Ratonga -
Paa / Case Radial Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 23 Weeks Rae Rahi Tae F
Life @ Temp. - Te Whakahaere Arataki 0.300" (7.62mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Teitei - Tae (Max) 0.475" (12.07mm)
Ngā āhuatanga Military Raatau Kore -
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 10µF Molded Tantalum Capacitors 35V Radial
Te kaha 10µF