T378D226K010AS
KEMETKEMET
T378D226K010AS Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: T378D226K010AS
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP TANT 22UF 10% 10V RADIAL
Ngā Rauemi: T378D226K010AS.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
200 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o T378D226K010AS
Tau Wae T378D226K010AS Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP TANT 22UF 10% 10V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 22212 pcs Pepa Raraunga T378D226K010AS.pdf
Putanga - Kua tohua 10V Momo Molded
Te manawanui ±10% Rahi / Rahi 0.220" L x 0.110" W (5.59mm x 2.79mm)
Raupapa Military, MIL-PRF-49137/6, CX06 Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa 1001-2490
1001-2490-MIL
399-11351-ND
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 28 Weeks
Rae Rahi Tae D Life @ Temp. -
Te Whakahaere Arataki 0.180" (4.57mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Teitei - Tae (Max) 0.290" (7.37mm) Ngā āhuatanga Military
Raatau Kore - ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 22µF Molded Tantalum Capacitors 10V Radial Te kaha 22µF